Terug naar de vorige pagina

12e Westernweekend 2020 alweer voorbij

Van 24 tot en met 27 september hebben we ons 12e Westernweekend gehouden, we kunnen stellen dat het een geslaagd evenement was. Van voorbereiding tot uitvoering is er door de vrijwilligers veel werk verzet om alles in goede banen te leiden. Vooraf is in verband met de vergunning overleg geweest met diverse instanties en de bezoekers hielden zich goed aan de afgesproken regels. Zelfs in deze moeilijke tijden is het dus mogelijk een evenement te organiseren zoals dit Westernweekend. Voor de meeste deelnemers was dit het enige Westernweekend waar men dit jaar heen kon. Als je bedenkt dat er in een normaal jaar veel Westernweekends worden georganiseerd, die dit jaar niet zijn doorgegaan, dan was dit een bijzonder evenement. We hebben vooraf aan alle deelnemers ons Corona protocol gegeven en ook de deelnemers die maar 1 dag kwamen moesten vooraf instemmen met de regels. Er zijn 156 schietbeurten afgewerkt op donderdag, vrijdag en zaterdag in diverse disciplines voor historische wapens, daarnaast was er kanonschieten en duelschieten. De scores vind je hier.