Terug naar de vorige pagina

15e Westernweekend 2023

We hebben inmiddels ons 15e westernweekend achter de rug bij SV de Vrijheid. Er is van 29 mei tot 2 juni door alle schutters weer een goede sportieve prestatie neergezet. Voor de mensen die het niet weten, een westernweekend draait om het schieten met historische wapens met zwartkruit en daarbij is het dragen van passende kleding eigenlijk een must. We hadden erg goed weer en dat maakte de beleving een stuk beter, alhoewel het donderdag nog wat frisjes was. RTV Drenthe was vrijdag met ‘Op Tjak’ met een radio interview over het westernweekend rond 13:50 (dat kun je hier beluisteren vanaf ongeveer 50:00). Daarnaast hadden we bezoek van ‘de Hoogevener’ die er een nieuwsbericht over publiceerde (link hier). Op vrijdag was er een optreden van de onemanband Monoman op zaterdag avond hadden we DJ Jan-Reinder met een mix van Country and Western en pop. We kunnen terugkijken op een geslaagd event mede dankzij de vele vrijwilligers, tot volgend jaar! In de bijlage de scores.