Terug naar de vorige pagina

Corona update – kantine dicht

Zoals deze week aangekondigd moeten onder andere kantines van sportverenigingen de komende 3 weken dicht zijn, dus ook onze kantine is dicht. Het schieten blijft wel gewoon doorgaan en er moet nog steeds gereserveerd worden. De KNSA heeft ook een schietsport specifiek protocol gemaakt waarin ook aanwijzingen staan voor gastschutters en introducees, deze zijn verplicht zich vooraf aan te melden. Voor de komende wedstrijden die op de agenda staan, gaat dit via de wedstrijd baanplanner. Introducees kunnen het beste een bericht sturen via het vraag formulier onderaan op onze website. Op de website van de KNSA is het schietsport specifiek protocol te vinden.

Nog eenmaal de procedure op een rijtje:

• De schutter kiest via baanplanner een tijdvak waarin hij/zij wil komen schieten.

• De schutter komt max. 5 minuten voor aanvang het pand binnen.

• De schutter dient de handen bij binnenkomst te desinfecteren.

• De schutter meld zich bij de griffier voor de registratie.

• De schutter gaat op het gekozen tijdstip naar de baan.

• De schutter is vrij om voor het einde van het tijdvak de baan te verlaten.

• De schutter stopt met schieten 5 minuten voor einde tijdvak en ruimt op.

• De schutter reinigt zelf het schietpunt.

• Indien er een verenigingswapen is gebruikt reinigt de schutter zelf het wapen en levert deze weer in bij de griffier.
• De schutter verlaat de baan en de vereniging