Terug naar de vorige pagina

Hoogeveen sport en Inloopdag SV de Vrijheid 2022

Ook in 2022 heeft de vereniging meegedaan met de Hoogeveen Sport – Open Sportclubdag welke werd gehouden op zaterdag 10 september 2022. Er waren 18 introducees inclusief de wethouder sport en een medewerkster van de gemeente Hoogeveen. Deze dag heeft geleid tot enkele nieuwe leden en dat is een prima resultaat. Daarnaast organiseert de vereniging ook jaarlijks een inloopdag / openhuis, deze was op zondag 25 september 2022, hier kwamen maar liefst 68 introducees op af. Tijdens de inloopdag was de Wapenkamer uit Hoogeveen aanwezig en tevens hadden we een expositie van diverse wapens, buiten stond de schietkar van de KNSA waar men met luchtgeweer kon schieten. Er is door de vrijwilligers op beide dagen hard gewerkt om de vragen van de introducees te beantwoorden en om de introducees te begeleiden als zij een schot wilden wagen. Totaal hebben op beide dagen 86 introducees kennis gemaakt met de schietsport, een top resultaat!