Terug naar de vorige pagina

Luchtbuks schieten bij SV de Vrijheid

Afgelopen zaterdag 3 februari 2024 hadden we een groep schutters van de Lucht Schutters Vereniging (LSV) Wanneperveen op bezoek, ze wilden wel eens schieten zonder zijwind en overdekt op 50 meter. Dat kan bij ons prima worden gedaan, als je al die duikflessen ziet zou je overigens ook kunnen denken dat er een duikvereniging op bezoek was. Er werd spontaan een wedstrijdje georganiseerd. met een aantal bestuursleden hebben we ook al dat moois dat deze mannen meegenomen hadden ook kunnen uitproberen. Verbazingwekkend als je ziet dat er ook luchtschutters waren met een knikloop die niet onder deden voor het serieuze PCP werk. Voor herhaling vatbaar en het is misschien ook wel eens wat voor onze leden die eens op een grotere afstand willen schieten met eigen luchtwapens.

Links:
Artikel op luchtbuks.net : https://www.luchtbuks.net/index.php?/topic/141848-titanen-vechten-het-overdekt-uit/
Website van LSV Wanneperveen: https://lsv-wanneperveen.jimdosite.com/