Terug naar de vorige pagina

Open huis SV de Vrijheid

Stap binnen in de wereld van de schietsport. Stel je vragen over alles wat te maken heeft met deze mooie sport aan de kenners. Tijdens dit Open Huis wordt uitleg gegeven over spelregels, wedstrijden, competitie en schietinstructies. Durf je? Dan kun jezelf de schietsport beleven door op de schietbaan een paar schoten te lossen. Je zal dan merken dat de schietsport een concentratiesport is waar je in eerste instantie het tegen jezelf opneemt. Er is een tentoonstelling met diverse wapens uit verschillende tijdsperiodes. Ook aan de inwendige mens is gedacht tijdens dit open huis! Je bent op zondag 20 september tussen 13:00 en 17:00 uur van harte welkom in onze mooie accommodatie aan de Achteromsedijk 8c in Hoogeveen. Het is verplicht om je legitimatiebewijs te tonen om toegelaten te worden.