Terug naar de vorige pagina

Open Sportclub dag Hoogeveen en Open Huis bij SV de Vrijheid Hoogeveen

Op zaterdag 4 september deden we bij de SV de Vrijheid mee met de open sportclubdag van de gemeente Hoogeveen, op zondag 19 september hadden we ons jaarlijks Open Huis. We kunnen we stellen dat beide evenementen zeer geslaagd waren. Met het Open Huis was de belangstelling zeer groot, we hebben in totaal beide dagen meer dan 110 bezoekers kunnen verwelkomen. De bezoekers konden kennis maken met alle ins en outs van de schietsport, er was een tentoonstelling en ook een promotiekar van de KNSA waar men met met luchtgeweer kon schieten. Voor de echt geïnteresseerden was het ook mogelijk om onder toeziend oog van een instructeur een schot te wagen. Zie voor meer informatie het artikel in de Hoogeveensche Courant.