Terug naar de vorige pagina

SV de Vrijheid Hoogeveen – Certificering met één (1) Kroon

Op 24 september 2022 was een bijzondere dag voor SV de Vrijheid. Alle schietverenigingen in Nederland moeten voldoen aan de basiscertificering dit is zo geregeld in de Circulaire Wapens en Munitie. De vereniging was reeds basis gecertificeerd en het bestuur wilde nog een stap verder gaan met de Certificering met één (1) Kroon. Vorig jaar hebben we ons hiervoor aangemeld en daarna is er door de KNSA een begeleider toegewezen die ons naar de audit begeleid heeft. De certificering met één (1) Kroon gaat een stuk verder dan de basiscertificering voor schietverenigingen. Als je bedenkt dat van de 600 schietverenigingen in Nederland ongeveer 50 verenigingen zijn die dit ook behaald hebben is het best bijzonder. Uiteindelijk hebben we voldaan aan de vereisten en we hebben de uitreiking van het certificaat voorafgaand aan de vrijwilligersavond laten plaatsvinden. Onze voorzitter de heer Jan Reinder Oost opende als eerste spreker de avond. De uitreiking van de van het certificaat met bijbehorende plaquette is vervolgens door de voorzitter van KNSA District 1 de heer Geert IJspeert gedaan. Daarna werden er nog lovende woorden gesproken door de burgemeester van de gemeente Hoogeveen de heer Karel Loohuis, de wethouder sport van de gemeente Hoogeveen de heer Roelof Bisschop kwam met een bos bloemen en felicitaties aan de vereniging. Tenslotte sprak de auditor van de KNSA ons toe. We zijn goed bezig als vereniging en zonder vrijwilligers was dit allemaal niet gelukt!

Van Links naar rechts: De KNSA Auditor Guus Hagendoorn, Secretaris SV de Vrijheid de heer Jule Hintzbergen, de burgemeester van Hoogeveen de heer Karel Loohuis, de voorzitter van SV de Vrijheid – Jan Reinder Oost, de wethouder Sport van de gemeente Hoogeveen de heer Roelof Bisschop en tenslotte de voorzitter van KNSA District 1 de heer Geert IJspeert.