Terug naar de vorige pagina

Uitreiking Interne Competitie prijzen en start 2023

O

Op zaterdag hebben we gedurende de nieuwjaarsreceptie de prijzen uitgereikt voor de verplichte Interne Competitie (IC) van de vereniging. We hebben voor de uitnodiging een nieuwe maildienst gebruikt omdat eerder veel mails niet werden afgeleverd. Nu hadden veel leden de uitnodiging in de spam folder, hier kunnen we nog wat verbeteren.

Het is goed om te zien dat we de IC weer goed opgepakt hebben na de beperkingen van de Covid periode die begin 2022 eindigde. Op de algemene ledenvergadering was er ook een vraag of we weer iets van een prijsuitreiking konden organiseren en dat hebben we dus gedaan. Ondanks dat er toch meer leden hadden kunnen zijn hebben we een gezellige middag gehad.

Enkele statistieken over de IC:

  • Er zijn 4 schutters die 50 kaarten hebben ingeleverd, dat is erg knap gedaan.
  • Gemiddeld is er 10,2 kaart per schutter ingeleverd
  • Er zijn 3679 resultaten ingeleverd en verwerkt door Sandra.
  • Er waren 358 scores van 8 kaarten of meer, dat zijn er meer dan dat we leden hebben, dat komt doordat sommige schutters voor meerdere IC disciplines kaarten hebben ingeleverd. Er hebben 242 unieke leden meegedaan.
Wat Hoeveel
Heeft meegedaan aan 1 discipline 173
Heeft meegedaan aan 2 disciplines 38
Heeft meegedaan aan 3 disciplines 22
Heeft meegedaan aan 4 disciplines 8
Heeft meegedaan aan 5 disciplines 1
Aantal leden die disciplines hebben gedaan

Enkele foto’s die gemaakt zijn van de uitreiking van de certificaten en prijzen:

E