Terug naar de vorige pagina

Update over de verbouwing van onze accomodatie

De afgelopen maanden heeft het onderhoudsteam in de wettelijke toegestane vorm gewoon doorgewerkt. Zo hebben ze de ventilatiesystemen op de beide banen aangepast volgens de nieuwe Corona normen en zijn alle schietpunten nog beter gescheiden met plastic-zeilen zodat de schutters goed beschermd zijn. Een bijkomend voordeel is dat we op deze manier alle beschikbare banen gewoon kunnen blijven gebruiken. Ook hebben ze duidelijke looproutes zijn aangegeven. Vlak voor de crisis begaf onze geluidsinstallatie het. Ook deze hebben wij vervangen voor een professioneel systeem voor in de kantine, overkapping en op de beide banen. Alle deuren zitten weer strak in de verf en verder zijn ze begonnen met een grote opruiming.

De vaste kern van de onderhoudsploeg.